0
25 Kasım 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

League of Legends’a Loot ve Craft Sistemi Geliyor!

Riot Games'in geliştirdiği ve e-Spor dünyasının artık demirbaşları arasında yer alan yapım League of Legends için yeni bir sistem gelecek. 2016 sezonu için oyunda ilk büyük değişiklik kabiliyet sistemine gelmişti. Oyunun ilerleyen dönemlerinde de oyuncular, büyük değişikikler beklemekte.

Dereceli oyun sistemleri olsun, koridorlarda yaşanan meta değişiklikleri olsun zaten League of Legends'ta geçtiğimiz sezonlardan aşina olduğumuz durumlardı. Ancak bu defa bir farklılık olarak oyuna Loot ve Craft sisteminin dahil olması bekleniyor.

Riot Games'in yaptığı açıklamaya göre artık oyuncular, oyun sonunda rastgele olarak kutu ya da anahtar sahibi olabilecek. Bu içerikler sayesinde de geçiçi ve kalıcı şampiyon açabilme ve kostüm kazanabilme haklarına sahip olacak. Bunun yanı sıra ödüllerini beğenmeyen kullanıcılar olursa da oyuncular ödüllerini geri dönüşüme sokup, farklı bir içerik üretmek için Craft sisteminde kullanabilecek.

League of Legends

League of Legends
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.