0
08 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

League of Legends’ta Dönüşümlü Oyun Modu Sırası Tanıtıldı

League of Legends için iki yıldır geliştirilen oyun modları sonrasında oyuncular oyundan değişik ve farklı deneyimler yaşıyordu. Hepimiz Birimiz İçin, Ultra Rekabet Faktörü, Poro Kralı Efsanesi ve Kar Topu Savaşları gibi birbirinden eğlenceli oyun modları için Riot Games'ten yeni bir açıklama yapıldı.

Bundan sonra bu modlarda oyuncular şampiyon ustalığı puanları kazanacak. Dönüşümlü Oyun Modu sırası şampiyon ustalığının dahil edilmesiyle birlikte bu oyunlardan Hextech Zanaatkarlığı içerikleri de düşebilecek.

Dönüşümlü sıra modu sonraki yamalarla birlikte klasik ve aram oyun modlarının yanına dahil olacak. URF modunun da 1 Nisan'da oyuan geri getirilmeyeceği de açıklandı. Ancak 2016 yılı içerisinde iki defa oyuna geleceği belirtildi.

Dönüşümlü sıra modunun takvimi önümüzdeki günlerde oyuncularla paylaşılacak. Çalışmalar tamamlandıktan sonra oyunculara ilk rotasyon açılacak. Riot, bu açıklamaları spekülasyonların önüne geçmek için yaptığını da belirtti.

Dönüşümlü Oyun Modu Sırası

Dönüşümlü Oyun Modu Sırası
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.