0
30 Kasım 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

League of Legends’ta Kış Sevinci

Riot Games'in geliştirdiği Moba oyunu League of Legends'ın en sevilen yanlarından biri de mevsimlere sağladığı uyum olarak göze çarpıyor. Yılbaşı ve kış mevsimin de gelmesiyle birlikte oyuncular tarafından bu seneki kış aktivitelerini merakla bekleniyordu.

Riot Games, 10 Aralık'ta başlatacağı Kartopu Şavaşı etkinliği boyunca oyuncular çeşitli hediyeler sunacak. Dönem boyunca Sihirdar Vadisi ve Sonsuz Uçurum haritalarında minionlar mevsime göre giyinecek. Ayrıca mağazaya yeni kostümler, simgeler ve totem eklenecek. Bu seneki Kartopu Savaşı etkinliğine özel kostümlenecek şampiyonlar; Gnar, Bard ve Syndra olacak.

Bunun yanı sıra hem IP hem de RP ile alınabilecek sihirdar simgeleri de mağazada yer alacak. Ayrıca Kartopu Savaşları boyunca herhangi bir efsanevi kostüm satın alan oyuncular ücretsiz bir gizemli kutuya sahip olacak. Eğer o gizemli kutudan da başka bir efsanevi kostüm çıkarsa bir hediye kutu daha hediye edilecek. Bu döngü oyundaki efsanevi kostümler bitene kadar devam edebilir herhangi bir kısıtlaması yok. Tam bir kartopu etkisi olacak. İşte League of Legends'ın yeni Kartop Savaşı içerikleri şu şekilde;
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.