0
30 Aralık 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Level – 5, 2016’ya İddialı Bir Şekilde Hazırlanıyor!

Rogue Galaxy, Jeanne d'Arc, Professor Layton ve Ni no Kuni adlı oyunlarla adını duyuran Level - 5 firması, 2016'ya iddialı bir şekilde hazırlandığını belirtti. Yapılan açıklamaya göre firma hem yeni oyunlar hem de devam oyunları ile bir çok projeyle oyuncuların karşısına çıkacağı belirtildi.

Level - 5'in başkanlığı yürüten isim Akihiro Hino, 2016 yılı içerisinde bir çok projenin altına imza atacaklarını hem yeni serilerle hem de eski serilerin devam oyunlarıyla oyuncuların karşılarına çıkacaklarını söyledi. Ni no Kuni serisinin ikinci oyunu olan Revenant Kingdom'un 2016 yılı içerisinde çıkması beklenirken, diğer devam oyunları hangi yapımların olacağı ise merak konusu olarak gizliliğini koruyor.

Uzun bir süredir oyun sektörünün başarılı firmalarından olan Level - 5'in bakalım 2016 yılı nasıl geçecek? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.