0
15 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Lindsay Lohan ile GTA V Arasındaki Dava’da Gülen Lohan Olacak Gibi

Rockstar Games'in geliştirdiği ve oyun dünyasının en başarılı yapımlarından biri olarak kabul edilen GTA serisinin beşinci oyunu için Lindsay Lohan, yapımcı firmaya, oyunda yer alan bir karakterin kendisinden esinlenerek oluşturulduğunu ve bununla ilgili olarak herhangi  bir izin alınmadığı iddia ederek firmayı mahkemeye vermişti.

Son dönemlerde adı olaylardan eksik olmayan ve avukatları ile beraber bir çok davanın peşinde koşan Lindsay Lohan'ın açtığı davada bu sefer istediğine ulaşamayacağını, Rockstar'ın elinin bu konuda daha güçlü olduğu görüşü hakimdi.

Uzun zamandır haber alınamayan bu konuyla ilgili olarak yeni bir gelişme yaşandı. Beklenenin asine mahkemeyi yürüten yargıç Joan Kennedy'nin davanın Lohan lehine sonuçlanacağına dair sinyaller verdiği belirtilmiş. Hatta son oyunda Michael De Santa'nın sesi olan Ned Luke, bu duruma tepki olarak sosyal medya hesabından paylaştığı iğleneyici tavır içeren mesaj da bulunmakta.

Lindsay Lohan'ın kendisinden esinlenildiğini iddia ettiği karakter.

Lindsay Lohan'ın kendisinden esinlenildiğini iddia ettiği karakter.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.