0
07 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

LoL 2017 Bomba Gibi Geliyor!

2016 sezonun sona ermesine sayılı günler kala, Riot Games yeni sezonla ilgili yenilikleri duyurmaya başladı. İlk olarak dereceli sistemi yeniden düzenleyen Riot Games, oyuncuların geridönüşleri ile birlikte yeniden tekli/çiftli sıralamayı getirdi.

Oyuncularının eleştirilerini kulak ardı etmeyen Riot Games, uzun zamandır oyuncular tarafından istenen Replay (Tekrar Kaydı) özelliğini oyuna getireceğini duyurdu. Bu zamana kadar üçüncü parti yazılımlar ile elde edilen oyun kayıtları, artık oyun üzerinden ulaşılabilecek.

Yeni istemci ile birlikte sezon öncesi dönemde aktif olacak Oyun Tekrarı ile gerçekleştirebileceğiniz işlemlere bakacak olursak;

Oyun Sonu Ekranı’ndan ya da Karşılaşma Geçmişi’nden oyun tekrarlarını indirebilirsiniz.

Yeni Oyun Tekrarı modu ile İzleyici modunda kullandığınız işlevselliği kullanarak içinde bulunduğunuz yamadaki oyun tekrarlarını izleyebilirsiniz.

Yeni Detaylı Zaman Çizelgesi sayesinde skor, kule ve inhibitör indirmeler ya da ejderha/baron skorları gibi oyun içi anlarınızı bulabilirsiniz.

Özelliğin içerisinde bulunan kayıt işleviyle oyun içi anlarınızın (“Önemli anlar”) video kliplerini hazırlayabilirsiniz.

Bu önemli anlar sabit diskinizde (C:\MyDocuments\LeagueofLegends\Highlights) bir .webm video dosyası olarak kaydedilir. Dosyaları HTML5 destekleyen herhangi bir tarayıcıda açabilir ve kedi giflerinizle birlikte sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Oyun Tekrarı

Oyun Tekrarı
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.