0
05 Ekim 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Mafia 3’ün The World of New Bordeaux İsimli Tanıtım Videosu Yayınlandı

2K ve Hangar 13; Mafia III’ün heyecan verici özelliklerini detaylandıran video serisinin en yeni videosu olan Mafia III - The World of New Bordeaux – The New Mob’u yayınladı. Mafia III - The World of New Bordeaux – The New Mob’da Lincoln Clay’in Sal Marcano’nun New Bordeaux üzerindeki zulüm dolu hükümdarlığının kurbanları arasında kendine nasıl müttefikler bulduğunu göreceksiniz. Lincoln intikam alma amacıyla farklı yeteneklere sahip bu müttefikleri bir araya getirerek kendi mafya ailesini kuruyor.

1968’lerin New Bordeaux atmosferine gideceğimiz Mafia III'de bir Vietnam gazisi olan Lincoln Clay'i yöneteceğiz. İtalyan mafyasıyla olan hesaplaşmada hayatta kalmaya çalışacağımız Mafia III’ün herhangi bir versiyonu için ön sipariş veren oyuncuların içinde 3 özel araç ve 3 ekstra silah bulunan Family Kick-Back bonusuna sahip olacaklarını tekrar hatırlatalım. Mafia III; 7 Ekim 2016 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için beğenimize sunulacak.

Mafia 3'ün The World of New Bordeaux isimli tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz :
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...