0
23 Ağustos 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Mafia III’te Yer Alacak Soundtrack Listesi Belli Oldu

Popüler organize suç serisinin yeni oyununda müzik tarihinin en belirleyici dönemlerinden biri olan 1960’lara ait, özenle seçilen 100’den fazla şarkı bulunacak. 2K ve Hangar 13; 7 Ekim 2016’da PlayStation4, Xbox One ve Windows PC için piyasaya çıkacak olan Mafia III’n 100’ün üzerinde 1960’lar havasını içeren soundtrack listesini açıkladı.

Mafia II; New Orleans’ın oyun için hazırlanmış versiyonu olan, dönemin arabaları, modası ve müzikleriyle dolu 1968 yılının New Bordeaux’unda geçiyor. Oyuncular müzik tarihinin en unutulmaz yıllarından 100’den fazla şarkının keyfini çıkaracaklar. İşte Mafia 3'te yer alacak şarkılarıdan bazıları:

The Rolling Stones: “Paint it, Black,” “Sympathy for the Devil” ve fazlas; Creedence Clearwater Revival: “Bad Moon Rising,” “Fortunate Son” ve fazlas; Sam and Dave: “Soul Man” ve “Hold on, I’m Comin’”; Steppenwolf: “Born To Be Wild” ve ”Desperation”; Aretha Franklin: “Respect” ve ”Chain of Fools”; Jefferson Airplane: “Somebody To Love” ve “White Rabbit”; Sam Cooke: “Wonderful World,” “Bring it on Home to Me” ve fazlas; The Temptations: “Ain’t Too Proud to Beg” ve ”I Wish It Would Rain”; Cream: “White Room”; Dusty Springfield: “Son Of A Preacher Man”; Johnny Cash: “Ring Of Fire” ve “Folsom Prison Blues (Live)”; The Beach Boys: “Help Me, Rhonda” ve “Wouldn’t it be Nice”.

Mafia III; özenle seçilen soundtrack listesine ek olarak oyun sektörünün en iyi bestecilerinden olan Jesse Harlin ve Jim Bonney’in bestelediği, silahlı çatışmalar, ara demolar ve diğer oyun içi anlarda duyulacak orijinal müzikler de içerecek. Mafia III; PC, PS4 ve Xbox One için 7 Ekim 2016 tarihinde beğenimize sunuluyor, iyi oyunlar.
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...