0
09 Eylül 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Mafia III’ten 15 Dakikalık Açık Dünya Oynanış Videosu!

Hangar 13 tarafından geliştirilen, 2K Games'in yayıncılığını üstleneceği Mafia 3 adına yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Açık dünya öğlerini de görebileceğimiz video outsidexbox Yotube kanalında yayınlanan videoda ana karakterimiz incoln Clay'in yapabildiklerini görüyoruz.

Araç sürüşü, hava durumu, diyalog sistemi, çatışma anları gündüz-gece döngüsü gibi öğeleri görebildiğimiz 15 dakika uzunluğundaki oynanış videodu oyun hakkında size bir fikir verecektir. Bizleri 1968’lerin New Bordeaux atmosferine götürecek Mafia III'de bir Vietnam gazisi olan Lincoln Clay'i yönetiyoruz. İtalyan mafyasıyla olan hesaplaşmada hayatta kalmaya çalışacağımız Mafia III’ün herhangi bir versiyonu için ön sipariş veren oyuncuların içinde 3 özel araç ve 3 ekstra silah bulunan Family Kick-Back bonusuna sahip olacaklarını tekrar hatırlatalım. Mafia III; 7 Ekim 2016 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için beğenimize sunulacak.

Mafia III'ten 15 dakikalık açık dünya oynanış videosunu aşağıda izleyebileceksiniz :
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...