0
02 Ağustos 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Mafia III’ü Ön Sipariş Verenler Özel Judge, Jury & Executioner Silah Paketine Sahip Olacak

Hangar 13 tarafından geliştirilen ve yayıncılığını 2K Games'in yapacağı Mafia III için bugünden itibaren ön sipariş veren oyunculara özel olarak sunulacak Mafia III Judge, Jury & Executioner Silah Paketi duyuruldu.

Lincoln Clay ismindeki eski bir Vietnam gazisini yöneteceğimiz yeni Mafia oyununda Sal Marcano ve İtalyan Mafyası ile amansız bir mücadeleye gireceğiz. Lincoln'ün Sal Marcano ve İtalyan Mafyası ile hesaplaşacağı bu heyecan dolu yeni macerada ön sipariş verenler için sunulacak özel pakette neler mi var?

Özel Judge, Jury & Executioner Silah Paketinde bulunanlar:

• “The Praecisione” .30 Tüfeği: Mahşer günü yaklaşıyor. Daha isabetli uzun menzil saldırı imkanı sunan bu tüfek ile adaleti uzaktan sağlarken düşmanlarınızın yüreklerine korku salacaksınız.

• “The Exterminatore” Pompalı: Jüri karar verdi ve İtalyan Mafyası suçlu bulundu. Daha yüksek atış hızına ve arttırılmış cephane kapasitesine sahip bu pompalı tüfek sayesinde sayılı günlerini sonlandırmaya geldiğinizi anlayacaklar.

• “The Silentium” Tabanca: Arttırılmış cephane kapasitesine sahip bu susturuculu silah adaleti sağlamaya ant içmiş yakın mesafe infazcılarının tercihidir.

Mafia III; 7 Ekim 2016 tarihinde Microsoft Windows, OS X, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için beğenimize sunulacak, iyi oyunlar.
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...