0
23 Eylül 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Mafia III’ün Yeni Bir Mobil Oyunu Duyuruldu : Mafia III: Rivals

Hangar 13'ün geliştirdiği ve 2k Games'in yayıncılığını üstleneceği Mafia serisinin yeni oyunu olacak Mafia III'ün mobil platformlara gelecek yeni bir oyunu duyuruldu. 2K'nın yaptığı açıklamaya göre iOS ve Android platformlarına gelecek oyunun adı Mafia III: Rivals.

Ana oyunda olduğu gibi Mafia 3'ün mobil sürümünde yine New Orleans'tan esinlenilen New Bordeaux şehrinde oynuyoruz. Ana oyundaki karakterlerden oluşacak karakterlerin yanında oyunda farklı bir bakış açısı sunulacak ve oyun RPG türünde olacak. Online oynama özelliği de olacak Mafia III: Rivals için 2K'nın sitesine giderek bonus karakter ve silahlar için ön kayıt yaptırabileceksiniz. Bizi 1968’lerin New Bordeaux atmosferine götürecek yapımda bir Vietnam gazisi olan Lincoln Clay'i yöneteceğiz. İtalyan mafyasıyla olan hesaplaşmada hayatta kalmaya çalışacağımız Mafia III’ün herhangi bir versiyonu için ön sipariş veren oyuncular içinde 3 özel araç ve 3 ekstra silah bulunan Family Kick-Back bonusuna sahip olacaklar. Mafia III ve mobil sürümü Mafia III: Rivals aynı gün; 7 Ekim 2016 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için beğenimize sunulacak.

mafia-3-rivals
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...