0
08 Eylül 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Mass Effect: Andromeda’nın 4K / PlayStation 4 Pro Oynanış Videosu Yayınlandı

Dün akşam ülkemiz saatiyle 22:00'da ABD New York'da gerçekleşen PlayStation Meeting'de PlayStation 4'ün güçlendirilmiş versiyonu olacak PlayStation 4 Pro'nun duyurulduğunu sizlerle paylaşmıştık. Yeni PlayStation 4 donanım olacak Pro'ya ait oynanış görüntüleri de yayınlanmaya başladı.

BioWare'in geliştirdiği ve Electronic Arts'ın yayınlayacağı Mass Effect serisinin yeni üyesi olacak Mass Effect: Andromeda'nın PlayStation 4 Pro oynanış videosuna baktığımızda makinenin vurgulanan özelliklerinden HDR ve 4K Upscale çözünürlüğün etkisini görüyoruz. Tabii tam anlamıyla farkı görebilmek için videoyu 4K bir ekranda izlemeniz gerekiyor. Daha iyi ışıklandırma ve daha detaylı çevre yaratmayı olanaklı kılan bu özellikler sayesinde PlayStation 4 oyunları artık olduğundan daha iyi görünecek. PlayStation 4 için bir oyun aldığınızda ise bu oyunu Pro'da güncelleme yaparak oynayabileceksiniz. Sonuç olarak PlayStation 4 sahipleri bu noktada oyunlardan mahrum kalma gibi bir durumla karşılaşmayacak. PlayStation 4 Pro 10 Kasım 2016 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Mass Effect: Andromeda'nın ise 2017'nin ilk çeyreğinde çıkması planlanıyor. PlayStation markası için yeni bir dönemi başlatan dün geceden sonra PlayStation Slim ve Pro ile ilgili haberler gelmeye devam edecektir, iyi oyunlar.

Mass Effect: Andromeda'nın 4K / PlayStation 4 Pro oynanış videosunu aşağıda izleyebileceksiniz :
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...