0
15 Ağustos 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Master of Orion, 25 Ağustos’ta Çıkıyor

WG Labs, bugün yaptığı bir açıklamayla Master of Orion'un çıkış tarihinin 25 Ağustos 2016 olduğunu belirtti. Galaksi üzerinde hâkimiyet kurmak için savaşan farklı ırkların hikayesine dahil olduğumuz oyun, hem yeni nesil oyunculara hem de orijinal oyunun hayranlarına hitap edecek şekilde geliştirildi.

Oyunculardan gelen geribildirimlerin kilit rol oynadığı ve Koleksiyon Sürümünü alanların dâhil olduğu Erken Erişim sürecinin ardından WG Labs, sıra tabanlı strateji türünün atalarından sayılan Master of Orion'ı artık tüm oyuncuların beğenisine sunmaya hazır. Bonus olarak Master of Orion'ı alanlar, 1997 yapımı gerçek zamanlı strateji klasiği Total Annihilation'a ücretsiz sahip olacaklar. 25 Ağustos itibariyle çıkacak olan Master of Orion standart sürümünün yanı sıra Koleksiyon Sürümünün de halen satışta olduğunu hatırlatalım.

Oyunun dijital eskizlerinin bulunduğu Artbook, Master of Orion I, II & III, oyun müziği albümü, gemilerinizi dilerseniz modern bir arayüzde retro piksellerle oynamanızı sağlayan retro modu ve bu sürüme özel Terran ırkıyla Koleksiyon Sürümü'nü Steam ve GOG.com üzerinden satın alabilirsiniz.

master of orion 2
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...