0
30 Ağustos 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Metal Gear Solid V: The Definitive Experience Duyuruldu

Oyun dünyasının klasiklerinden kabul edilen Metal Gear serisinin yeni üyesi olan Metal Gear Solid V'nin yenilenmiş hali olacak Metal Gear Solid V: The Definitive Experience resmi olarak Konami tarafından duyuruldu. Daha önce söylentileri dolaşan paket böylece doğrulanmış oldu.

Açıklamaya göre Metal Gear Solid V: The Definitive Experience; 11 Ekim 2016 tarihinde Kuzey Amerika'da 13 Ekim 2016 tarihinde Avrupa'da ve 10 Kasım 2016'da Japonya'da PC, PlayStation 4 ve Xbox One için beğenimize sunulacak.  MGSV Ground Zeroes ve Phantom Pain'i içerek pakette ayrıca her 2 oyun için de şimdiye çıkmış tüm DLC'ler yer alacak. Metal Gear Solid V: The Definitive Experience 'nin fiyatının $49.99 olduğunu belirtelim. Hala Metal Gear Solid V oynamayanlar için güzel fırsat olabilir.

Aşağıda Metal Gear Solid V: The Definitive Experience'nin PS4 ve Xbox One kapak görsellerini ve içerdiği DLC'leri gösteren tabloyu görebilirsiniz :

doazlbtxriutxrvszvll

mgs dlc
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...