0
22 Temmuz 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Mini NES Classic Edition İçin Bir Tanıtım Videosu Yayınlandı

Nintendo'nun efsane oyun konsolu NES'in (Nintendo Entertainment System) günümüze uyarlanan yeni versiyonu olacak Mini NES Classic Edition geçtiğimiz günlerde duyurulmuş ve oyuncuları çok sevindirmişti.

Bir klasiğin yeniden hayat buluşu olacak Mini NES Classic Edition; 60$ fiyatıyla 11 Kasım 2016 tarihinde satışa sunulacak. Çıkışında içerisindeki 30 oyunla beraber gelecek konsola ne yazık ki daha sonra başka herhangi bir oyun gelmeyecek. Mini NES ile beraber gelecek 30 oyun arasında Bubble Bobble, Castlevania, Donkey Kong, Dr. Mario, Ice Climber, Mario Bros., Final Fantasy, Galaga, Metroid, Ninja Gaiden, Pac-Man, Super Mario Bros.1-2-3 ve The Legend of Zelda gibi oyunlar bulunuyor. Kutusundan 1 adet HDMI kablo ve 1 adet kontrolcünün çıkacağı yeni konsolumuza ek kontrolcü almak istersek 10 Dolar'a alabileceğiz. Bakalım nostalji rüzgarları estirecek Mini NES Classic Edition başarılı olabilecek mi?

Mini NES Classic Edition'ın yeni tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz :
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...