0
31 Mart 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Mirror’s Edge Catalyst’nin Yeni Geliştirici Günlüğü Videosu Yayınlandı

EA DICE'ın geliştirdiği, Electronic Arts'ın yayınlayacağı Mirror's Edge serisinin 2. oyunu olacak Mirror's Edge Catalyst'nin yeni geliştirici günlüğü videosu yayınlandı. Şehirden görüntülerin ve oyunda karşılaşacağımız bazı karakterlerin yer aldığı video ilginizi çekecektir.

Faith isimli karakteri yönettiğimiz Mirror's Edge ilk olarak 2008 yılında PS3 ve Xbox 360 platformlarına çıkmış ve olumlu yorumlar almıştı. Serinin devam oyununda Fiath daha güçlü olarak geri dönüyor. Yayınlanan geliştirici günlüğü videosunda yapımcıların konuşmaları eşliğinde Faith'in karşılaşacağı bazı karakterleri görüyoruz. Ayrıca yeni videoda oyunun geçeceği şehir atmosferini ve oyun içi görüntüleri de görme şansını buluyoruz.  Oldukça güzel gözüken bir atmosfere sahip olan Mirror's Edge Catalyst; 26 Mayıs 2016 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için beğenimize sunulacak.

Mirror's Edge Catalyst'nin yeni yayınlanan geliştirici günlüğü videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...