0
28 Ocak 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

NCSoft’tan MOBA Atılımı: Master X Master

Geçtiğimiz günlerde Blade & Soul'u batı ülkelerine taşıyan NCSoft, son dönemin popüler oyun türü olan MOBA'ya da adım atıyor. Guild Wars ve Blade & Soul gibi yapımlarla başarısını kanıtlayan NCSoft'un MOBA'da göstereceği performans merak konusu olacak.

Master X Master, MOBA türünde bir yapım olsa da NCSoft, kendi dokunuşlarını oyuna eklemiş. Diğer MOBA'lardan farklı olarak oyunda Tag sistemi yer alıyor. Yani oyuncular oyun sırasında bir tuşla diğer karakterini oyuna dahil edebilecek. İki karakter arasında geçiş sağlanacak.

Şimdilik otuz karakterin yer alacağı oyunda Blade & Soul ve Guild Wars 2 evreninden de karakterler yer alıyor. 2016'nın ikinci yarısında piyasaya sürülecek olan oyunda PvE ve PvP tabanlı oyun modları yer alacak. Paylaşılan tanıtım videosu sizlerle. İyi seyirler...
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.