0
04 Mart 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

No Man’s Sky’ın Steam Fiyatı Neden 89 TL’den 150 TL’ye Çıktı?

Daha önceki haberimizde No Man's Sky'ın çıkış tarihini ve $60'dan satılacağını sizlere duyurmuştuk. Dün gece ise Steam fiyatı 89 TL olarak yerini almıştı ve bu haberi sizlerle paylaşırken Steam'e bir kez daha teşekkür etmiştik! Oldukça uygun dediğimiz bu fiyat için ne yazık ki hevesimiz yarıda kaldı!

Steam'deki 89 TL'lik fiyat bilgisi bir kaç saat sonra 150 TL olurken oyuncular bu duruma haklı olarak tepki göstermeye başladı. 89 TL iken neden 150 TL olduğu konusunda kesin bir bilgimiz yok. Hello Games tarafından mı yoksa Steam tarafından mı bir müdahele geldi bilemiyoruz... Bu durumun sadece bizim ülkemiz için geçerli olmadığını, diğer ülkelerde de oyuna dün geceden sonra zam yapıldığını da belirtelim. Bakalım No Man's Sky'ın fiyatı 150 TL'de mi kalacak yoksa dün gece olduğu gibi tekrar 89 TL'ye geri çekilecek mi? Gelişmeleri takipteyiz.  No Man's Sky; PC ve PS4 platformları için ABD'de 21 Haziran 2016, Avrupa'da 22 Haziran 2016'da çıkışını gerçekleştirecek.

nomansky2
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...