0
28 Temmuz 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

No Man’s Sky’ın Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı

Bağımsız geliştirici Hello Games'in geliştirip yayıncılığını üstleneceği açık dünya hayatta kalma- macera oyunu No Man’s Sky'ın yeni tanıtım videosu oyunun resmi Youtube kanalında yayınlandı. Yeni yayınlanan video oyunda nasıl hayatta kalacağımıza odaklanıyor.

Farklı yaşam formlarının bulunduğu milyonlarca gezegene yolculuk yapacağımız söylenen, keşif ve merak duygularını sonuna kadar yaşatacak gibi duran oyun uzun süredir büyük bir heyecanla bekleniyor. Sadece PC ve PlayStation 4 platformları için gelecek olan yapımda gezegenlerde keşfettiğimiz canlılara istediğimiz isimleri de verip onları diğerlerinden ayırabileceğiz. Su altı ve üstü, uzay atmosferi gibi birbirinden farklı çevresel etmenlere sahip olacak No Man's Sky bakalım beklenen başarıyı yakalayabilecek mi? No Man’s Sky; 10 Ağustos'da PS4 için, 12 Ağustos'da ise PC için beğenimize sunulacak. Biz de merakla bekliyoruz, iyi oyunlar.

No Man’s Sky'ın yeni tanıtım videosunda hayatta kalma vurgulanıyor :
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...