0
28 Aralık 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Noel Hediyesi Olarak PS4 Alan Babanın Dramı

MyFoxBoston'ın paylaştığı habere göre üç oğluna Noel hediyesi olarak PS4 almaya karar veren Massachusetts'te yaşayan aile babası internet üzerinden sipariş vererek PS4 konsolunu satın aldı. Hediye paketlerinin evine ulaşması sonrasında çocuklar heyecanlı bir şekilde hediyenin ne olduğunu merak ederken, bir yandan da paketi açmaya koyuldu.

Paketi yırttıktan sonra PS4 kutusu ile karşılaşan Scott Lundy, şaşkınlık ve sevinç içinde konsolu yılbaşını beklemeden kurmak istediği için kutuyu açmaya koyuldu. Ancak asıl sürpriz burada oldu. Kutunun içinden PS4 ebatlarına sahip ve üzerinde Penis çizimi bulunan bir tahta çıktı. Bu sürpriz sonrası oldukça üzülen çocukların ailesi firma ile temasa geçti.

Böyle bir durum ile karşı karşıya kaldıkları için üzgün olduklarını belirten firma yetkilileri ailenin üzüntüsünü gidermek için yeni bir PlayStation 4, Uncharted: The Nathan Drake Collection ve 100$ değerinde bir hediye çeki göndererek özürlerini sundu. Firmanın hatasını gidermesi elbette güzel bir durum ancak, Noel sabahına heyecanla başlayıp, büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Scott Lundy'nin yaşadığı travmanın elbetteki telafisi olmaz.

Scott Lundy'nin karşılaştığı manzara.

Scott Lundy'nin karşılaştığı manzara.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.