0
04 Ekim 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Outlast 2’nin Demosu PlayStation 4 İçin Yayınlandı!

Red Barrels tarafından geliştirilen ve yayınlanan hayatta kalma-korku oyunu Outlast'in devam oyunu olacak Outlast 2'nin demosu an itibariyle PlayStation 4 kullanıcılarına sunuldu. Şimdilik ne yazık ki sadece Avrupa PSN'de beğenimize sunulan (TR PSN'de yok) Outlast 2 demo'nun daha sonra diğer ülke PSN'lerine de gelmesi bekleniyor.

 Şu anlık demoyu denemek için yapabileceğiniz tek şey kendinize bir UK PSN hesabı açmak olacaktır. 2013 yılında çıkan ilk oyunuyla yeni bir korku- gerilim kuşağını başlatanlar arasında yer alan Outlast; o zamanın en beğenilen korku-gerilim yapımları arasındaydı. Bir akıl hastanesindeki garip olayları çözmeye çalışan bir gazeteciyi yönettiğimiz oyunun devamı olacak Outlat 2'de farklı mekanlarda yine korku ve gerilim dolu dakikalar yaşayacağız. Outlast 2; 2017 ilk çeyreğinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One PC için beğenimize sunulacak. Oyunda Blake Langermann isimli bir kameramanı yöneteceğiz. Heyecanla bekliyoruz, iyi oyunlar.
outlast-2Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...