0
02 Ağustos 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Outlast 2; 2017 Yılına Ertelendi!

Red Barrels'in geliştirdiği hayatta kalma-korku oyunu Outlast'in devam oyunu olacak Outlast 2'nin ertelendiği açıklandı. Red Barrels'in açıklamasına göre 2016 sonbahar döneminde çıkış yapacağı bilinen oyun 2017'nin ilk çeyreğine ertelenmiş durumda. 

Son yılların en beğenilen hayatta kalma-korku oyunlarından olan Outlast'in devam oyununda yine karanlık ve kabus dolu bir atmosfer bizi bekliyor olacak. Erteleme haberiyle bekleyenlerini üzen firma bu kararı vermekte oldukça zorlandıklarını ancak işlerine değer verdiklerini ve kullancıların geri dönüşlerini değerlendirdikleri için oyunu ertelediklerini dile getirdi. Red Barrels'in konu ile ilgili açıklamasının devamı şu şekilde:

"Bağımsız bir oyun stüdyosu olarak amacımız en korkunç ve olabilecek en doyurucu deneyimi size en iyi şekilde sunmak. Oyuncuların hak ettiği deneyimden hiçbir şekilde taviz vermemek için oyunu ertelemek durumundayız. Anlayışınız için teşekkürler." Evet maalesef Outlast 2; 2017 ilk çeyreğinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One PC için bizlerle olacak. Oyunda Blake Langermann isimli bir kameramanı yöneteceğiz. Heyecanla beklemedeyiz, iyi oyunlar.

 outlast 22
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...