0
22 Nisan 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Outlast 2’den Oynanış Görüntüleri Sızdı!

Red Barrels'in geliştirdiği hayatta kalma-korku oyunu Outlast'in 2. oyunu olacak Outlast 2'nin oynanış görüntüleri Youtube üzerinde sızdı! GamebombCentral isimli bir Youtube kanalından sızan videoya baktığımızda oyunun pek güzel gözüktüğünü ancak oynanış bakımından Outlast 2'nin ilk oyuna oldukça benzediğini görüyoruz.

Son zamanların en sevilen korku oyunlarından olan Outlast; 2013 yılında PC için, 2014 yılında ise PS4 ve Xbox One için beğenimize sunulmuştu. Outlast 2, 2016 Sonbaharında PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformu için çıkışını gerçekleştirecek. Yapımcıların oyun hakkındaki daha önceki açıklamaları şöyleydi: "Hiçbir savaş siyah beyaz olmamıştır.Toz bulutu gidip de ortalık durulduğunda kimin haklı kimin haksız olduğuna, veya kimin iyi kimin kötü olduğuna savaşın galibi karar verecektir. İnsan doğası, hepimizi şiddetin aşırı uçlarına ve günahkarlığa doğru sürükler. Bu sayede ilahi olarak temizleniriz ve bize cennet sözü verilir. Korku, çaresizliğimiz ve körü körüne olan inançtan doğar. Outlast 2 sizin inancınızı test edip sizi yapılacak en akıllıca şeyin delirmek olduğu bir yere doğru götürecek."

Outlast 2'nin sızan oynanış videosunu aşağıda izleyebilirsiniz:
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...