0
08 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Overwatch’ın İlk Sezonu Sona Eriyor!

Blizzard'ın geliştirdiği, MOBA ve FPS türünü bir araya getiren yapım olan Overwatch, piyasa çıkışıyla birlikte büyük bir kitleye sahip olmuş ve hızla en çok oynanan yapımlar arasına adını yazdırmıştı. Haziran ayı ile birlikte rekabetçi oyun modunun da sağlandığı yapımda ilk sezon 18 Ağustos'ta sona ereceği duyuruldu.

Bildiğiniz gibi Overwatch'da her sezon iki buçuk ay sürecek ve her sezon arasında da iki haftalık bir dinlenme süreci olacak. 18 Ağustos'ta sona eren ilk sezonun ardından yeni sezon 6 Eylül tarihinde başlayacak.

Sezon ödüllerine gelecek olursak, sıralama maçları olan on maçı oynayan her oyuncuya özel bir sprey ve hesap ikonu hediye edilecek. Bunların yanı sıra oyunda yer alan "Golden Guns" almak için kullanılacak olan rekabetçi puanları da yer aldığınız dereceye göre hediye edilecek. Ayrıca ilk beş yüz içerisinde yer alan oyunculara da özel animasyonlu sprey verilecek.

Derecelere göre elde edilecek Rekabetçi Puanlar (CP: Competitive Points, SR: Season Rank);

CP'lerle satın alınabilinen Golden Guns'tan birisi

CP'lerle satın alınabilinen Golden Guns'tan birisi

SR 0-39: 10 CP.

SR 40-45: 20 CP.

SR 46-49: 40 CP.

SR 50-52: 60 CP.

SR 53-55: 80 CP.

SR 56-59: 120 CP.

SR 60-64: 200 CP.

SR 65+: 300 CP.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.