0
09 Kasım 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Overwatch’ta Cross-Platform Desteği Bulunmayacak

Geçtiğimiz yıl BlizzCon'da tanıtılan Overwatch, oyuncuların ilgisini çekmeyi başarmış ve uzun bir süredir merakla beklenen bir yapım olmayı başarmıştı. Uzun bir zamandır yalnızca PC için geliştirildiği düşünülen yapımın aslında PS4 ve Xbox One için de geliştirildiği sürprizi ile karşılaştık.

Bu iyi haberin yanı sıra bir de kötü bir haberle karşı karşıya geldik. Herkesin F2P olarak sunulmasını umduğu Overwatch, ücretli olarak satışa çıkarılacak. Oyuncuların bir diğer merak ettiği konu Cross-Platform ile ilgili olarak bir açıklama yapıldı.

Oyunun hızlı bir oynanışa sahip olması nedeniyle, PC ve konsol platformları arasında ortak oyun olmayacak. Çünkü PC oyuncuları bu durumda oldukça avantaj sahibi oluyor. Üzücü olan durum ise bu durum konsol platformları içinde geçerli. Yani konsol oyuncuları da PS4'e sahipse yalnızca PS4, Xbox One'a sahipse yalnızca Xbox One oyuncuları ile karşılaşabilecek.

Overwatch

Overwatch
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.