0
12 Ocak 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Person of Interest Ekranlara Veda Ediyor!

CBS'in en çok sevilen yapımlarından biri olan Person of Interest, bu sezon yayınlanacak olan beşinci sezonuyla birlikte ekranlara veda edecek. J.J. Abrams ve ünlü yönetmen Christopher Nolan'ın kardeşi Jonathan Nolan ikilisinin yapım ekibinde yer aldığı dizi maalesef CBS'nin son dönemlerde izlediği politika sonrasında git gide düşüşe geçti.

İlk sezonlarında rayting olarak oldukça iyi sonuçlar alan dizi, CBS'nin oyuncak haline getirdiği yayın takvimi sonrasında dördüncü sezonla beraber izleyici kaybetmeye başladı. Konuyla ilgili olarak açıklama yapan J.J Abrams "Bu durumu açıklamaktan dolayı oldukça üzüntülüyüm. Person of Interest'in bu son sezonu olacak. Üzüntümün en büyük sebebi ise, devam edecek olsaydı elimizde gerçekten çok iyi bir hikaye vardı.dedi.

Lost'ta sergilediği performans ile akıllarımızda yer edinen Michael Emerson ve Monte Cristo Kontu filmiyle hatırladığımız Jim Caviezel'ın başrollerini paylaştığı Person of Interest'in son sezonunun ne zaman başlayacağı ise  hala belli değil.

The Machine'in son yolculuğu bakalım nasıl geçecek? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Person of Interest

Person of Interest
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.