0
25 Kasım 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

PES 2017 İçin İkinci Ücretsiz İçerik Paketi Çıktı

Konami Digital Entertainment, popüler futbol oyunu PES 2017 için ikinci ücretsiz içerik paketini yayınladı. Ücretsiz güncelleme KONAMI’nin PES 2017’nin sunum ve saha özelliklerini sürekli olarak geliştirme kararlılığını göstermeye devam ediyor. Veri Paketi 2 oyuna yeni formalar, güncellenmiş ve geliştirilmiş futbolcu benzerlikleri, üç yeni stadyum ve PES 2017’nin önemli maç günü deneyimlerini ön plana çıkarak yeni sunum öğeleri ekliyor.

Güncellemenin kalbinde 16 yeni forma ve Avrupa kulüpler futboluna damga vurdukları 2004-2005 sezonundan ikonik çizgili formaya ek olarak Liverpool FC’nin yenilenen Anfield stadyumu da bulunuyor; Bu stadyuma Borussia Dortmund’un Signal Iduna Park ve Brezilya devi Palmeiras’ın Allianz Parque stadyumu eşlik ediyor.  2. ücretsiz güncelleme ile 100’den fazla futbolcu görseli de iyileştirmeler geliyor ve güncelleme oyuna Marco Reus, Neymar Jr, Adrian Ramos, Sadio Mane ve Lionel Messi başta olmak üzere birçok futbolcunun yenilenmiş hallerini ekliyor.  Ayrıca taktik ekranlardaki pul resimleri de bu değişiklikleri yansıtacak şekilde güncellendi.

Diğer yenilikler arasında ufak hata düzeltmeleri, 11 yeni krampon stili ve geliştirilmiş UEFA Şampiyonlar Ligi sunum öğeleri bulunuyor. PlayStation Pro için de önceden duyurulan 4K modu Aralık ayında yayınlanacak olan bir sonraki ücretsiz güncelleme ile eklenecek.

pes-17

 
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...