0
08 Ocak 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2’de Açık Beta Dönemi Tarihleri Belli Oldu

PopCap Games tarafından geliştirilen ilk oyun Plants vs. Zombies, oyuncular tarafından beğenilen bir yapım olmuştu. Kendisine has bir hayran kitlesine ulaşacan Plants vs. Zombies'e yan oyunlar da geliştirilmeye başlanmış ve Plants vs. Zombies: Garden Warfare adlı TPS türünde bir alt oyun geliştirilmişti.

Satış olarak ortaya büyük bir başarı koymasa da yapımın ikinci oyunu geliştirilmeye başlanmıştı. Tarzıyla oyunculardan iyi geri dönüşler alan yapım Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 adıyla çıkış yapacağı duyurulmuştu.

Bugün paylaşılan video ile birlikte oyunun açık beta dönemi tarihleri açıklandı. 14 - 18 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek olan açık beta dönemi yalnızca PS4 ve Xbox One konsollarında açık olacak. Oyuncular bu süreçte rekabetçi oyun modunun yanı sıra yeni oyun modu olan ve Co-Op olarak oynanabilen Flag of Power modunu da deneyimleyebilecek. Dört farklı haritanın yer alacağı açık beta döneminde oyuncular yirmi dört kişiye kadar destek verilen multiplayer modlarını oynayabilecek.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.