0
08 Eylül 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

PlayStation 4 Pro’da Oyunlar Nasıl Gözükecek? Cevabı Haberimizde!

Dün itibariyle ABD New York'da gerçekleşen PlayStation Meeting etkinliğinde duyurulan PlayStation 4 Slim ve PlayStation 4 Pro ile ilgili haberler ve tanıtım videoları gelmeye devam ediyor. PlayStation 4'ün güçlendirilmiş versiyonu olacak ve $399'dan 10 Kasım'da satışa sunulacak PS4 Pro'da oyunların nasıl gözükeceğini merak ediyorsanız tanıtım videosunu izlemelisiniz.

PlayStation'un Resmi Youtube sayfasında yayınlanan tanıtım videosunda güncel ve gelecek bazı oyunların PlayStation 4 Pro'da nasıl gözükeceğini göreceksiniz. Upscale edilmiş 4K çözünürlük ve HDR desteği ile gelecek yeni PlayStation 4 konsolumuz bu sayede daha iyi görsellik sunabilecek. Watch Dogs 2, Spiderman, Days Gone, Rise of The Tomb Raider, For Honor, Dihonered 2, Deus Ex: Mankind Divided, Horizon : Zero Dawn, Mass Effect: Andromeda, Paragon, Shadow of Mordor, Final Fantasy XV gibi oyunların PlayStation 4 Pro versiyonundan oynanış görüntülerinin yer aldığı tanıtım videosu size bir fikir verecektir.

Not: Videoyu 4K destekli bir ekranda izlemeniz tavsiye edilir.

PlayStation 4 Pro'da oyunların nasıl gözükeceğini gösteren tanıtım videosunu aşağıda izleyebileceksiniz :
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...