0
01 Kasım 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

PlayStation 4 Pro’nun Türkiye Satış Fiyatı Açıklandı!

Sony'nin PlayStation ailesine kattığı en yeni PS4 oyun konsolu olacak PlayStation 4 Pro'nun satış fiyatı açıklandı. Resmi PlayStation Türkiye Facebook adresinden yapılan açıklamaya göre PlayStation 4 Pro'nun Türkiye satış fiyatı 1.699 TL.

7 Eylül 2016 tarihinde ABD New York'da düzenlenen PlayStation Meeting etkinliğinde resmi olarak duyurulan PlayStation 4 Pro, PS4'ün güçlendirilmiş bir versiyonu olacak. Yeni PlayStation makinamız geliştirilmiş GPU'su, daha hızlı işlemcisi, HDR özelliği, çoklu işlem desteği ve 4K desteğine sahip olarak gelecek. Yeni cihazın PS VR için en iyi donanım olacağı da biliniyor. 4K çözünürlük desteği (Upscale desteği ile) ile çok daha ayrıntılı bir görselliğe erişecek PS4 Pro;  aynı zamanda HDR desteği sayesinde daha iyi ışıklandırma gibi özellikleri de sunabilecek. PS4 Pro; 10 Kasım 2016 tarihinde dünya ile aynı anda Türkiye'de satışa sunulacak.

ps44
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...