0
29 Mart 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

PlayStation 4’e Özel Bir Korku : Lithium: Inmate 39 Geliyor

Sony PlayStation 4 'e özel olarak geliştirilen psikolojik-korku oyunu Lithium: Inmate 39 duyuruldu. Bağımsız yapımcı CanuArts tarafından geliştirilen oyun farklı yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor. 39 kod numarası verilen bir psikiyatri hastasını yönlendireceğimiz oyun bizi psikolojik korkulara davet ediyor.

39 numaralı hastanın zihninde dolaşırken oldukça zorlu bulmacaları da çözmemizi isteyen oyun bu açıdan da ilgi çekici. 3 boyutlu bulmaca ve psikolojik-korku olarak lanse edilen yapım farklı bir deneyim yaşatabilir. Toplamda 7 bölümden oluşacak oyunda 30 değişik yaratıkla karşılaşacağız. Ayrıca oyun 20 saatin üzerinde bir deneyim yaşatacak. Zihnimizde yaşanan bulanıkları çözdükçe gerçeklerin farkına varacağımız Lithium: Inmate 39 sadece PlayStation 4 için beğenimize sunulacak. Henüz net bir çıkış tarihi bulunmayan oyunun 2016 yılı içerisinde geleceğini biliyoruz. Psikolojik korkuları sevenler için güzel haber, iyi oyunlar.

PlayStation 4'e özel bir korku oyunu olacak Lithium: Inmate 39'un duyuru videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...