0
11 Ocak 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

PlayStation 5, En Erken 2019’da Gelebilir

Yaklaşık üç yıldır piyasada olan PS4'ten sonra Sony'nin yeni geliştireceği konsol, PS5 şimdiden konuşulmaya başlandı. Piyasa analistlerinin yaptığı açıklamalara göre PlayStation 5'i en erken 2019 yılında görebileceğiz.

Sony'nin PlayStation 4 satışlarından oldukça memnun olduğu ve PS4'ün daha da uzun bir süre destekleneceği konusunda bir görüş hakim. PS4'ün oldukça uzun bir ömre sahip olacağına dikkat çeken Wedbush Securities analistlerinden Michael Patcher, katıldığı bir podcast yayınında, yeni nesil konsolların beş yıldan fazla ömre sahip olduğunu belirtti.

Yani anlaşılan şu ki PS5'in 2019'dan önce çıkış yapması büyük bir sürpriz olacağına dikkat çekiliyor. Uzmanlar yeni konsolların en erken 2019'da çıkış yapacağını düşünüyor. PS4'ün taksidi yeni bitti dediğinizi duyar gibiyim. Ama siz de biliyorsunuz ki teknoloji çok hızlı bir şekilde ilerliyor. Ve bu ileri teknolojiyi takip edebilecek cihazlarında ömürleri çok fazla uzun olmuyor.

playstation-now-

PlayStation
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.