0
14 Ekim 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

PlayStation Türkiye İle PSN Üzerinden Alışverişlerde Adil Kullanım Kotası Derdi Bitiyor mu?

Oyuncuların en büyük dertlerinden olan AKK, yani Adil Kullanın Kotası bildiğiniz üzere artan oyun boyutları nedeniyle ay sonlarında sıkıntı yaratabiliyor. Bazı oyun satış platformlarında servis sağlayıcıların girişimiyle indirilen oyunların AKK'dan düşmemesi bu derdimize çare olabiliyordu.

Sony PlayStation Türkiye'nin girişimiyle PSN üzerinden alışverişlerimizde de AKK sıkıntımız kalmayacak gibi gözüküyor. Sony PlayStation Grup Ürün Müdürü Mustafa Yiğit'in açıklamasına göre bu konuda bir servis sağlayıcıyla çalışmalar devam ederken sorunun çözülmesinde en büyük pay söz konusu servis sağlayıcıya düşüyor. Anlaşma sağlanması halinde artık PlayStation oyuncuları da PSN üzerinden oyun indirirken kota derdi yaşamayacak. Oyuncular için ne güzel haber! Umuyoruz PlayStation Türkiye en kısa sürede bunun müjdesini verir ve biz de kota derdi olmadan PSN üzerinden oyunlarımızı rahatlıkla indirebiliriz. İyi oyunlar.

psnt
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...