0
26 Ağustos 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

PlayStation VR Oyunu VR Luge’nin Tanıtım Videosu Yayınlandı

Sony'nin sadece PlayStation 4'e özel olarak geliştirdiği ve konsol oyuncularını sanal gerçeklikle buluşturacak cihazı PlayStation VR adına yeni videolar gelmeye devam ediyor. Cihazın çıkışında hazır olacak oyun paketi PlayStation VR Worlds'ün içinde yer alacak VR Luge'nin tanıtım videosu resmi youtube kanalında yayınlandı.

Bizi kızak yarışlarına götürecek VR Luge'de yokuşlarda kızak heyecanını yaşayacağız. Sanal gerçeklikle kızak heyecanını birleştirecek yapım;  PlayStation VR Worlds'ün ilgi çekici yapımlarından birisi olacak gibi duruyor. 13 Ekim 2016 tarihinde PlayStation 4 için çıkışını gerçekleştirecek PlayStation VR adına bakalım daha ne gibi oyunlar göreceğiz? Sanal gerçekliğe ve kızak yarışlarına ilgi duyuyırsanız belki de VR Luge size göre. Konsol tarafında yeni deneyimler yaşatacak olan PlayStation VR'ın çıkışına 2 ay gibi bir süre kalmışken oyunlarıyla ilgili yeni videolar da gelmeye devam edecektir, iyi oyunlar.

PlayStation VR oyunun olacak VR Luge'nin kısa tanıtım videosunu aşağıda bulabileceksiniz :
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...