0
12 Ekim 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

PlayStation VR’ın Kurulumunu Gösteren 1. Eğitim Videosu Yayınlandı

Sony'nin PlayStation 4 paltformuna özel olarak geliştirdiği sanal gerçeklik cihazı PlayStation VR'ın nasıl kurulabileceğini gösteren eğitim video serisinin ilki yayınlandı. PlayStation'un resmi Youtube kanalında yayınlanan eğitim videosunun 1. bölümünde PS VR kutusundan nelerin çıktığını görüyoruz.

Konsol oyuncuları açısından şimdilik tekel konumunda bulunacak PlayStation VR'ın kutusundan neler çıktığını gösteren videoda görebileceğiniz gibi oldukça dolu bir kutu bizi bekliyor. İşlemci biriminin yanında USB kablosu, HDMI kablosu, güç adaptörü, Stereo kulaklık, VR başlık bağlantı kablosu, kullanım kılavuzu ve VR başlığı gibi parçalar standart VR kutusunda bulunan parçalar olacak. Bundle olarak bir PS VR satın alırsanız tüm bun parçalara ek olarak PS Camera, VR Demo Disk, PlayStation VR Worlds oyun diski ve 2 adet Move Contoller da kutudan çıkacaklar arasında. PlayStation VR; 13 Ekim 2016 tarihinde çıkışını gerçekleştiriyor.

PlayStaton VR Kurulum eğitim videosunun 1. bölümünü aşağıda izleyebilirsiniz :
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...