0
08 Ağustos 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

PlayStation’un Yeni Konsolu Neo; Eylül Ayında Tanıtılabilir!

Sony'nin yeni PlayStation oyun konsolu olacak PlayStation Neo'yu (ya da 4K) Eylül 2016'da tanıtacağı söylentileri yayılmış durumda. PlayStation 4'ün daha güçlü, güncel versiyonu olacağı bilinen Neo'nun henüz resmi şekilde tanıtılmadığını hatırlatalım.

Gameblog'un yaptığı habere göre PlayStation Neo;  7 Eylül 2016 tarihinde New York'ta tanıtılacak! Ünlü oyun medyası yaptığı açıklamada PS4 Neo'nun aslında Tokyo Game Show'da duyurulacağı yönünde duyumlar olduğunu ama kendi kaynaklarının duyurunun 7 Eylül'de New York'ta yapılacağı yönünde bilgi verdiğini belirtiyor. Kaynaklarına oldukça güvenen Gameblog'un bu açıklamasının doğruluğunu zaman gösterecek. Xbox'ın yeni konsolu olacak Xbox Scorpio ile ciddi bir rekabete girmesi beklenen PlayStation Neo'nun yakında duyurulacağı kaçınılmaz gibi. Kimbilir belki de 15 Eylül 2016'da başlayacak Tokyo Game Show'da tanıtılacaktır, göreceğiz... Sony'nin PlayStation için tasarladığı sanal gerçeklik cihazı PS VR'a yetiştirileceği düşünülen Neo hakkındaki bu söylentilerin PS VR'ın Ekim 2016'da çıkacağını düşünürsek doğru çıkma olasılığı yüksek.

ps neo
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...