0
03 Ağustos 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Pokemon GO İçin İlginç Yasaklamaların Bir Yenisi De Monaco’dan!

Ülkemiz spor kulüplerinden Fenerbahçe'nin UEFA Şampiyonlar Ligi'nde PlayOff aşamasına kalması için çıkacağı üçüncü ön eleme turu rövanş karşılaşması için Monaco hükümeti tarafından ilginç yasaklar gelmeye devam ediyor.

Daha önce şehre hiç bir Fenerbahçe taraftarını almayacağını açıklayan Monaco, bugün II. Louis Stadı’nda yapılacak olan karşılaşma öncesinde karşılaşmayı izlemeye gelecek olan taraftarlara Pokemon avlanmanın yasak olduğunu duyurdu. Stad gişelerinde yapılan yazılı uyarıda,  "II. Louis Stadı’nda Pokemon avlamak kesinlikle yasaktır." ibaresi yer almakta.

Acaba oyuncuların abartıp, Pokemon avlamak için sahaya girilecekleri mi düşünüldü de böyle bir karar alındı bilinmez ama, çeşitli bölgelerden bu tür yasakların gelmeye başlaması oyuncuları pek memnun etmediği açık. Bakalım karşılaşma sırasında bu yasağı delmeye çalışanlar olacak mı?

Monaco, bugün oynanacak olan karşılaşma için ilginç bir yasağa daha imza attı.

Monaco, bugün oynanacak olan karşılaşma için ilginç bir yasağa daha imza attı.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.