0
05 Ağustos 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Prey for the Gods’ın Oynanış Videosu Yayınlandı

No Matter Studios'un geliştiriciliğini ve yayıncılığını üstlendiği Prey for the Gods'ın yeni oynanış videosu yayınlandı. Hayatına Kickstarter kampanyası ile başlayan oyun hedeflediği 300.000 Dolar bağış rakamını çıktan geçmiş durumda. An itibariyle $440,474 toplayan oyun öncelikle PC için geliştiriliyordu. Daha sonra konsollara da çıkacağı açıklanan Prey for the Gods'ın farklı yapısı dikkatleri çekiyor.

Terk edilmiş bir adada hiç bitmeyen bir kış'ın yaşandığı gizemli bir mekanda yaşam mücadelesi vereceğimiz oyun modern Shadow of the Colossus olarak nitelendiriliyor. Macera dolu olacağı söylenen yapımın Shadow of the Colossus kadar başarılı olup olamayacağını zaman gösteecek. Bir bayan karakteri yöneteceğimiz oyunda devasa yaratıklar başımıza bela olacak gibi... Prey for the Gods; 2017'nin Aralık ayında PC, PlayStation 4 ve Xbox One için beğenimize sunulacak.

Prey for the Gods'ın oynanış videosunu aşağıda seyredebilirsiniz :
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...