0
11 Ocak 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

PS Plus PES 2016 Turnuvası Duyuruldu!

ESL ve PS Plus'ın ortaklaşa düzenlediği PES 2016 turnuvası oyunculara duyuruldu. PS4 üzerinden gerçekleştirilecek olan turnuvanın şampiyonu Avrupa Şampiyonlu Ligi Finali'ne hotel ve yol masraflarını da kapsayan iki bilet kazanacak. İkinci olan kişiye ise €500 ödül verilecek.

İlk olarak dört ayrı eleme gerçekleştirilecek. Sırayla gerçekleşecek olan bu elemeler boyunca bir önceki elemede kaybeden oyuncular yeniden şansını deneyebilecek. Gerçekleştirilecek olan dört eleme boyunca ilk on altıya  giren oyucular finale kalmaya hak kazanacak.

Elemeler 17 Ocak, 24 Ocak, 31 Ocak ve 7 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek. Final ise 21 Şubat'ta gerçekleştirilecek. Maçlar BO3 (Best of 3) şeklinde oynanacak. Turnuva hakkında daha detaylı bilgi almak ve başvurularınızı yapmak için buraya bakabilirsiniz.

PES 2016

PES 2016
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.