0
30 Aralık 2015 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

PS Plus’ın Ocak Ayı İçerikleri Belli Oldu

Sony'nin aylık üyelik sistemi olan PS Plus'a üye olan kullanıcılara her ay ücretsiz oyunlar sunuluyor. Yılbaşının gelmesiyle birlikte 2016 yılının ilk ücretsiz oyunları Ocak ayı içerikleri de açıklandı. Resmi site üzerinden henüz duyurulmayan oyunlar, oyunculara gönderilen maillerle belli oldu.

Gönderilen mailde PS4 oyuncularına sunulacak olan Ocak ayı içerikleri olarak Grim Fandango Remastered ve Hardware Rivals olarak açıklanmış. PS3 ve PS Vita için sunulacak içerikler ise henüz belli değil. Ama Grim Fandango'nun Cross-Buy özelliği sayesinde diğer PS konsollarında da oynanabilir olduğunu belirtmekte fayda var.

Güncelleme: Tüm platformlar belli oldu. Listenin tam hali şu şekilde;

Medal of Honor Warfighter – PlayStation 3 Dragon Age: Origins – PlayStation 3 Grim Fandango Remastered – PlayStation 4, PlayStation Vita Hardware: Rivals – PlayStation 4 Legends of War Patton – PlayStation Vita Nihilumbra – PlayStation Vita
PS Plus

PS Plus
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.