0
05 Ağustos 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Quake Champions’un Oynanış Videosu Yayınlandı

FPS tarihinin babalarından olan Quake'in online temelli olacak son üyesi Quake Champions'un oynanış videosu devam etmekte olan QuakeCon 2016 etkinliğinde gösterildi. Bethesda'nın yayıncılığını yapacağı yeni Quake oyunu E-Spor arenasında iddialı olduğunu göstermek için geliyor.

id Software'in geliştirdiği Quake Champions'un yönetmeni Heretic, Hexen gibi oyunlardan tanıdığımız Tim Willits. E-Spor dünyasına hızlı Quake tarzını getirmeyi amaçlayan Quake Champions'un yeni oynanış videosunda atmosferi ve bazı karakterleri görüyoruz. Son yılların en popüler türü olan E-Spor adına yeni Quake'in nasıl bir başarı göstereceğini zaman gösterecek. Herhangi bir senaryoya sahip olmayacak ve hızdan ödün vermeyecek yeni Quake oyunumuz; ilk olarak E3 2016'da karşımıza çıkmıştı. 2017 yılı içerisinde PC,  için çıkması beklenen oyun kendine has bir hayran kitlesi yaratacaktır, iyi oyunlar.

Quake Champions'un hzı tutkunlarına hitaben yayınladığı oynanış videosu aşağıda izlemenizi bekliyor :
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...