0
13 Kasım 2015 tarihinde Şefik "Rocko" Akkoç tarafından yazılmıştır.
 
 

Rainbow Six: Siege Season Pass Detayları

Rainbow Six serisinin yeni oyunu Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'in Season Pass detayları açıklandı. 1 Aralık'ta PC, PS4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürülecek olan oyun için 2016 yılı boyunca çeşitli içerikler yayımlanacak. Rainbow Six: Siege'de bu içeriklere sahip olmak için değil ama erken erişim sağlamak için Season Pass almak bir seçenek ve Season Pass alanlara birçok farklı avantaj sunuluyor:
  • 8 yeni karaktere 7 gün erken erişim
  • Yıl boyunca %5 daha fazla Renown kazanma
  • Season Pass'e özel silah skin'i
  • Beş silah için Safari Bundle skin'i
  • Günlük iki ekstra Renown ödüllü challenge
  • Oyun içi içerik satın almalarda kullanılmak üzere 600 R6 kredisi
Oyun için hazırlanan ilk içerik paketinin adı Operation Black Ice ve Ocak ayında yayımlanacak pakette Kanada anti terör biriminden iki yeni karakter, yeni bir harita ve ekstra içerikler yer alacak. Season Pass'i olmayanların bu içeriklere ücretsiz olarak erişebileceği belirtilirken, yukarıdaki avantajlardan yararlanmak için sahip olmanız gereken Season Pass'i ise Gold Edition'a dahil olarak ya da ayrıca satın alabileceğinizi not düşelim. Tom Clancy's Rainbow Six: SiegeŞefik "Rocko" Akkoç

 
Şefik
Oyun oynamaya ZX Spectrum 48K ile başladı, Amiga ile devam etti, 1996 yılının soğuk bir sonbahar gününde Lara Croft ile tanışıp PC'ye geçiş yaptı ve şimdi her platformda oyun oynayıp video çekiyor, canlı yayın yapıyor. Yaşı da 32.