0
25 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Rainbow Six: Siege’ın Operation Dust Line DLC’sinin Çıkış Dönemi Belli Oldu!

Ubisoft'un geliştirmiş olduğu taktiksel FPS oyunu Rainbow Six: Siege için geliştirilen eklenti paketi Operation Dust Line'ın çıkış dönemi ile ilgili olarak yeni bilgiler paylaşıldı. Geliştirilen DLC, bir önceki DLC'de de olduğu gibi oyuna iki operatör ekleyecek.

Yeni DLC, Operation Dust Line ile ilgili ayrıntılı bilgilerin 7 Mayıs'ta gerçekleşecek olan Rainbow Six Pro League Finalleri'nde verilmesi bekleniyor. Ayrıca 9 Mayıs tarihinde Season Pass'e sahip olan kullanıcılar operatörleri deneyimleyebilecekler. Oyuna bu DLC ile birlikte Valkyrie ve Blackbeard operatörleri eklenecek.

Valkyrie defansif yönü ağır basan bir operatör olurken Blackbeard ise daha çok atağa yönelik bir operatör olacak. Valkyrie yerleştirilebilir kameralara sahip olurken, Blackbeard ise uzun namlulu tüfeği ve kalkanıyla oyunda yer alacak.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.