0
06 Eylül 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Red Dead Retribution İçin Sızdırılan Poster Fan İşi Çıktı!

Rockstar Games'in GTA'dan sonra belki de en çok sevilen oyunlarından birisi olan Red Dead Redemption adına geçtiğimiz günlerde Remaster'ı geliyor söylentilerini duymuştuk. PC, PlayStation 4 ve Xbox One için yarın ki PlayStation Meeting'de duyurulacağı söylenen Remastered projesinden sonra şimdi de Red Dead Retribution isminde yeni bir oyun söylentisi dolaşmaya başladı.

Sadece söylentiyle kalmayan Red Dead Retribution'un posteri de Tom V isimli Twitter kullanıcısı tarafından sızdırıldı. Sızdırılan bu posterin sahte olup olmadığı konusunda spekülasyonlar dolaşırken sonunda posterin bir fan işi olduğu ortaya çıktı. Ne diyelim, güzel oyunlar böylesi uğraşlara itebiliyor insanları... Gözümüz kulağımız yarınki PlayStation Meeting'de , belki ordan bir Red Dead Redemption Remastered çıkagelir... İyi oyunlar.

Sızdırıldığı iddia edilen fakat daha sonra fan işi olduğu ortaya çıkan Red Dead Retribution posterini aşağıda görebileceksiniz :

fan red
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...