0
31 Mayıs 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Resident Evil 5; PlayStation 4 ve Xbox One İçin Geliyor

Capcom'un köklü hayatta kalma- korku serisi Resident Evil'ın 5. ana oyunu olan Resident Evil 5; günümüz konsolları olan PlayStation 4 ve Xbox One'a geliyor. İlk olarak Mart 2009'da PlayStaiton 3 ve Xbox 360 platformlarına gelen oyun Eylül 2009'da ise PC oyuncularının beğenisine sunulmuştu.

Resident Evil serisinin yön değişikliği yapmasının ilk basamağı olarak anılan oyun bazı oyuncular ve otoriteler tarafından olumsuz eleştirilere maruz kalmıştı. Chris Redfield ve yardımcısı konumundaki Sheva Alomar'ı yönettiğimiz oyun Batı Afrika'nın kavurucu sıcaklarında geçiyor. Zombilerin pek bir akıllandığı Resident Evil 5; PlayStation 4 ve Xbox One için yenilenmiş görsellik ve seslerle 28 Haziran 2016'da çıkışını gerçekleştirecek. 1080p desteği ve yüksek FPS ile gelecek yapımda ayrıca oyun için çıkmış tüm içerik paketleri ve "The Mercenaries United" modu da yer alacak. Zombi sever günümüz konsol sahipleri değerlendirebilir, iyi oyunlar.

 res55
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...