0
06 Ekim 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Resident Evil 7’nin Sanal Gerçeklik Demosu “Kitchen” PS VR’ın Çıkışında Hazır Bulunacak!

Capcom'un efsanevi hayatta kalma-korku oyunu serisi Resident Evil'ın yeni üyesi olacak Resident Evil 7'nin PlaySttion VR destekli geleceğini biliyoruz.  E3 2016'da duyurusu yapılan Resident Evil 7'nin "Kitchen"  isimli VR demosu PS VR'ın çıkış tarihi olan 13 Ekim'de  yayınlanacak.

Bizi başka bir gerçekliğe götürecek PlayStation VR ile korku oyunu oynamak bambaşka bir deneyim olsa gerek. İşte bu deneyimin ilklerinden olacak Resident Evil 7 için sabırsızlananlar 13 Ekim'de sanal gerçeklik demosu Kitchen'ı deneyebilecekler. Sanal gerçeklik ve korku karışımının enfes olacağını düşünenlerdenseniz demoyu denemenizi öneririz. PS VR 13 Ekim 2016 tarihinde, Resident Evil 7 ise 24 Ocak 2017 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

Resident Evil 7'nin Sanal Gerçeklik Demosu "Kitchen" ın nasıl bir deneyim oduğunu merak ediyorsanız aşağıdaki videoyu izlemelisiniz :
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...