0
08 Ağustos 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Resident Evil 7’yi PlayStation VR’da Deneyenlerin Tepkileri Ne Oldu Dersiniz?

Capcom'un klasikleşmiş hayatta kalma-korku serisi Resident Evil'ın yeni oyunu olacak Resident Evil 7'nin PlayStation VR için de geleceğini biliyoruz. Sanal gerçeklik içinde korkutmaya hazırlanan yapımı PS VR'da deneyenlerin tepkilerini gösteren bir video yayınlandı.

Resident Evil'ın resmi Youtube kanalında yayınlanan videoda oyunu sanal gerçeklik gözlüğüyle oynayanların tepkilerini görüyoruz. Sanal gerçekliğin konsol tarafındaki şimdilik tek adresi olacak PlayStation VR, yepyeni bir oyun deneyimini bize sunmak için gün sayıyor. Ekim 2016'da çıkışını gerçekleştirecek PlayStation VR başarılı olursa oyunculukta yeni bir çağın başlangıcına tanıklık edeceğiz. Resident Evil gibi korku oyunlarıyla bir hayli heyecan yaratacak gibi duran sanal gerçeklik kavramı bakalım nasıl  bir yol alacak? Resident Evil 7; 27 Ocak 2017 tarihinde PC, PlayStaion 4 ve Xbox One için beğenimize sunulacak.

Resident Evil 7'yi PlayStation VR'da deneyenlerin tepkilerini gösteren video aşağıda izlemenizi beklemekte, iyi seyirler.
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...