0
19 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Riot Games, Ao Shin Hakkında Beklenen Açıklamayı Yaptı!

Riot'un geliştirdiği efsanevi kostümden biri olan Ruh Bekçisi Udyr'ın tanıtımında gözümüze çarpan, daha sonrasında da oyuna bir şampiyon olarak ekleneceği duyurulan Fırtına Ejderhası Ao Shin 2013 yılında oyunculara tanıtılmıştı.

Hikayesi, sahip olacağı güçler ve tasarımı ile birlikte oyuncuları oldukça etkileyen Ao Shin'in duyurulmasından sonra üç sene geçmesine rağmen oyuncular aynı heyecanla şampiyonun oyuna gelmesini beklemekte. Ancak Riot Games, oyuncuları hayal kırıklığına uğratacak olan açıklamayı yaptı. Üç yılın sonunda Riot Games, projenin iptal edildiğini duyurdu.

Ancak her şerde bir hayır vardır derler. Riot Games projeyi iptal ettiklerini duyurduğu açıklamada yeni bir ejderha şampiyonu üzerinde durduklarını çok derin detaylara girmeden belirtti. Yeni şampiyonun adı kesin olmamakla beraber Aurelion Sol olarak belirtildi.

Riot Games'in Ao Shin'i neden çıkaramayacaklarını anlatan ve yeni şampiyonu duyurdukları detaylı yazısına buradan ulaşabilirsiniz. Ao Shin'in iptal edilmesi ile ilgili olarak yorumlarınızı merakla bekliyoruz?

Ao Shin

Ao Shin
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.