0
24 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

Riot’tan CS Riven Müjdesi!

Riot Games'in geliştirdiği League of Legends oyunu içerisinde yer alan kostümlerden hem oyun için görünütüsü olarak hem de nadir bulunduğu için sahip olduğu değer olarak oyuncuların hayallerini süsleyen Şampiyonlar Şampiyonu Riven kostümü yakın zamanda mağazada yerini alabilir.

Riot'a Sor etkinliği kapsamında en çok sorulan sorulardan biri olan CS Riven kostümünün yeniden satışa çıkarılıp, çıkarılmayacağı konusunda Riot ağzındaki baklayı sonunda çıkardı. Yapılan açıklamaya göre 2016 Worlds etkinliğinde satışa çıkarılması beklenen kostümün, henüz fiyatı konusunda bir karara varılamadığı da belirtiliyor.

Oyunun nadir kostümlerinden olan CS Rivem konusunda, Riot Games, kostümün sahibi olan oyuncularında memnun olacağı bir yöntem arayışında olduklarını belirtti. Kostüme sahip olan oyuncuları küstürmemek adına böyle bir çalışma yürüttüklerini belirten Riot Games, henüz ne şekilde CS Riven'ı mağazaya ekleyeceğini kendisi de çözememiş durumda. Bakalım 2016 Worlds'e kadar Riot Games nasıl bir karara varacak? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Şampiyonlar Şampiyonu Riven

Şampiyonlar Şampiyonu Riven
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.