0
06 Ekim 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration’un Çıkış Videosu Yayınlandı

Crystal Dynamics'in geliştirdiği ve Square Enix'in yayıncılığını üstlendiği Tomb Raider efsanesinin son üyesi Rise of The Tomb Raider'ın 20. yıl özel sürümü için çıkış videosu yayınlandı. Tomb Raider'ın 20. yılına özel olarak Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration ismiyle gelecek olan yapımda şimdiye dek çıkmış tüm içerikler yer alacak. Bunun yanında Sony'nin PS4'e özel sanal gerçeklik cihazı PS VR için özel bir bölüm de yer alacak.

İlk olarak 2015 Kasım'da Xbox One'a daha sonrasında Ocak 2016'da PC'ye gelen Rise of The Tomb Raider'ı PlayStation 4 oyuncuları sabırsızlıkla bekliyor. PlayStation 4 Pro'ya da gelecek olan oyunda makineye özel 3 grafik ayarı yer alacak. 11 Ekim 2016 tarihinde PS4'e çıkışını yapacak oyunu önipariş edenler ayrıca 2013 yılındaki Tomb Raider'ın Remastered versiyonuna ücretsiz olarak sahip olacaklar. Evet, Lara'nın son macerası için PS4 oyuncuları hazır mı?

Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration'un çıkış videosunu aşağıda izleyebileceksiniz :
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...